Datalogic DLR-DK001-US Lesegeräte
DLR-DK001-US
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
RFID: Ja
-
Verbindung: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Minimum Frequency | 902 MHz |
| Maximum Frequency | 928 MHz |
| Frequency Band Type | UHF |
| Maximum Read Distance | 35.43" |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Wall Mountable |
| Weight (Approximate) | 1.16 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Italy |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
mod-dlr-dk-datalogic-readers-datasheet.pdf DLR-DK001-US
mod-dlr-dk-datalogic-readers-user-manual.pdf DLR-DK001-US
dlr-dk.pdf DLR-DK001-US
mod-dlr-dk-datalogic-readers-datasheet.pdf MOD-DLR-DK
mod-dlr-dk-datalogic-readers-user-manual.pdf MOD-DLR-DK