Honeywell SD62-S001 Lesegeräte
SD62-S001
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
Verbindung: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Bluetooth Standard | Bluetooth 2.1 |
| ISM Band | Yes |
| UNII Band | No |
| ISM Maximum Frequency | 2.40 GHz |
| Indoor Antenna Range | 984.3 ft |
| Features | LED Indicator |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-11) | No |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| VGA | No |
| HDMI | No |
| Audio Line Out | No |
| Serial Port | No |
| USB | Yes |
| Powerline | No |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 5 V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 1.4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.5" |
| Weight (Approximate) | 5.29 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Certifications & Standards |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
| Country of Origin | Malaysia |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
mod-sd62-honeywell-readers-datasheet.pdf SD62-S001
mod-sd62-honeywell-readers-user-manual.pdf SD62-S001
intermec-scnr-base-chrgrs-crdl.pdf SD62-S001
honeywell-sd62.pdf SD62-S001
mod-sd62-honeywell-readers-datasheet.pdf MOD-SD62
mod-sd62-honeywell-readers-user-manual.pdf MOD-SD62