Zebra DS9808-LR7NNU01ZR Lesegeräte
DS9808-LR7NNU01ZR
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
Konnektivität: Corded
-
Verbindung: USB
-
Scanner-Funktionalität: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability | 2D |
| Barcode Symbology Supported |
1-D / LINEAR CODES:
PDF417 (and variants):
2-D:
Postal:
|
| Light Source | LED |
| Image Sensor Type | Imager |
| Maximum Scan Resolution | 7.80 mil |
| Depth of Field |
|
| Scan Pattern | Omni-directional |
| Scanning Distance | 18" |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color | Twilight Black |
| Height | 8" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 3.4" |
| Weight (Approximate) | 11.99 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
Supported Interface:
USB Cable separate |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
mod-ds9808-zebra-readers-datasheet.pdf DS9808-LR7NNU01ZR
mod-ds9808-zebra-readers-quick-guide-1.pdf DS9808-LR7NNU01ZR
mod-ds9808-zebra-readers-user-manual.pdf DS9808-LR7NNU01ZR
mod-ds9808-zebra-readers-datasheet.pdf MOD-DS9808
mod-ds9808-zebra-readers-quick-guide-1.pdf MOD-DS9808
mod-ds9808-zebra-readers-user-manual.pdf MOD-DS9808