Zebra DS4608-DPE0007VZRW Handheld Barcode-Scanner
DS4608-DPE0007VZRW
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
Gehäusefarbe: Black
-
Konnektivität: Corded
-
Scanner-Funktionalität: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Product Color | Twilight Black |
| Height | 6.5" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.9" |
| Weight (Approximate) | 5.71 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Mexico |
ds4600-series.pdf DS4608-DPE0007VZRW
ds4600-series.pdf MOD-DS4608