Zebra DS2278-SR7UMC00AZW Handheld Barcode-Scanner
DS2278-SR7UMC00AZW
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
Gehäusefarbe: Black
-
Konnektivität: Cordless
-
Verbindung: Bluetooth
-
Scanner-Funktionalität: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
2D:
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Product Color | Twilight Black |
| Height | 6.9" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.9" |
| Weight (Approximate) | 7.50 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |
ds2200-new.pdf DS2278-SR7UMC00AZW
ds2200-new.pdf MOD-DS2278