Zebra BTRY-ET5X-PRPK2-01 Accessories
BTRY-ET5X-PRPK2-01
| Battery Information | |
|---|---|
| Application/Usage | Tablet PC |
| Battery Rechargeable | Yes |
| Battery Size | Proprietary Battery Size |
| Battery Capacity | 3400 mAh |
| Battery Energy | 24.50 Wh |
| Output Voltage | 7.2 V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.4" |
| Weight (Approximate) | 6.70 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Zebra Tablet PCs:
|
| Country of Origin | China |