Topaz T-L460-HSB-R Unterschriftentabletts
T-L460-HSB-R
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
Verbindung: USB
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Active Area | 4.40" x 1.30" |
| Resolution (PPI) | 410 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 0.7" |
| Width | 6" |
| Depth | 3.8" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |
mod-t-lbk460-topaz-signature-pads-datasheet.pdf MOD-T-LBK460
mod-t-lbk460-topaz-signature-pads-user-manual.pdf MOD-T-LBK460