HP 9YH48AA Monitore
9YH48AA
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
Verbindung: USB
-
Bildschirmtyp: No
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 6.6" |
| Display Screen Type | LED |
| Screen Resolution | 1440 x 720 |
| Brightness | 400 Nit |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| USB | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 5 V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 3" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 2.2" |
| Weight (Approximate) | 8.82 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | HP Engage One Essential |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |
| Additional Warranty Information | Three (3) year limited warranty with advance exchange when purchased from HP. |