Honeywell CK67 Mobile Computer 5G, 4,3", 51-Tasten, 8GB/128GB, RFID, GPS
CK67-X0N-58S1A0G
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
RFID: Ja
-
System: Android
-
Robust: Industrial
-
GPS: Ja
-
Bereich: FlexRange
-
Verbindung: 5G, USB, 4G, NFC
-
Tastatur: 53 Key Standard Alpha Numeric
-
Kamera: 13MP Rear Facing Camera + 8MP Front Facing Camera
-
Batterieeigenschaften: Rechargeable
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Light Source | Laser |
| Scanner Range | FlexRange |
| Google Mobile Services (GMS) | Yes |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Flash Memory | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 4.3" |
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Number of Keys | 51 |
| Keyboard Type | Alphanumeric |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Camera | |
|---|---|
| Front Camera | Yes |
| Rear Camera | Yes |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Included | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Rugged | Yes |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Ingress Protection (IP) Rating |
|
ck67-2024.pdf CK67-X0N-58S1A0G
ck67-2024.pdf MOD-CK67