Honeywell CK67 Mobile Computer 51-Tasten Alphanumerisch, Wi-Fi 6E, 8GB/128GB, 4,3" Bildschirm, Standardbereichs-Engine-Rotlaser, IP65/68
CK67-X0N-57S1A0G
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
System: Android
-
Robust: Industrial
-
Bereich: Standard Range
-
Verbindung: USB, NFC
-
Kamera: Integrated front + rear (standard tablet cameras)
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Light Source | Laser |
| Scanner Range | Standard Range |
| Google Mobile Services (GMS) | Yes |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Flash Memory | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 4.3" |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Number of Keys | 51 |
| Keyboard Type | Alphanumeric |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ax |
| Camera | |
|---|---|
| Front Camera | Yes |
| Rear Camera | Yes |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Included | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Rugged | Yes |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Ingress Protection (IP) Rating |
|
ck67-2024.pdf CK67-X0N-57S1A0G
ck67-2024.pdf MOD-CK67