Honeywell 7680GSR-5-1 Präsentationsleser
7680GSR-5-1
Modell auswählen
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Image Sensor Type | Imager |
| Scan Mode | Trigger |
| Scan Pattern | Area |
| Scanning Distance | 9.90" |
| Features |
|
| Field of View (Horizontal) | 48° |
| Field of View (Vertical) | 30° |
| Reading Angle (Skew) | 65° |
| Reading Angle (Pitch) | 65° |
| Motion Tolerance | 158 in/s |
| Maximum Ambient Light | 100000 lux |
| Drop Specification |
|
| Minimum Print Contrast | 20% |
| Minimum Element Resolution (Code 39) | 3 mil |
| Maximum Element Resolution (Code 39) | 5 mil |
| Minimum Element Resolution (DataMatrix) | 10 mil |
| Image Sensor Resolution | 1280 x 800 |
| Illumination Color | White |
| Power Description | |
|---|---|
| Maximum Operating Power Consumption | 2.50 W |
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Operating Temperature | 32°F (0°C) to 122°F (50°C) |
| Storage Temperature | -40°F (-40°C) to 158°F (70°C) |
| Humidity (Non-condensing) | 0% to 95% |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Hands-free |
| Rugged | Yes |
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Height | 4.1" |
| Width | 1.6" |
| Length | 3.1" |
| Weight (Approximate) | 11.99 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP52 |
| Application/Usage | Healthcare |
genesis-xp-7680g.pdf 7680GSR-5-1
genesis-xp-7680g.pdf MOD-GENESIS-XP-7680G