Elo E673037 Lesegeräte
E673037
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
RFID: Ja
-
Verbindung: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Minimum Frequency | 125 kHz |
| Maximum Frequency | 2.44 GHz |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Weight (Approximate) | 2.64 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
Elo Devices:
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | China Restriction of Hazardous Substances (China RoHS) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |