Datalogic 9810112120-04551 Theken-Barcode-Lesegeräte
9810112120-04551
Modell auswählen
Key Features:
- Omega Tek™ Productivity Technology
- SurroundScan® 3D Scanning Technology
- Enhanced All-WeighsⓇ Platter
- FirstStrike™ Advanced Decoding Software
- Multiple interface solution
- Flash memory for easy upgrades
- Optional EAS functionality
Specifications:
- Dimensions:
- Short scanner: 16.5"x11.5"x5.0"
- Long scanner: 20.0"x11.5"x5.0"
- Long scanner/scale: 20.0"x11.5"x5.0"
- Weight:
- Short scanner: 18.0 lb
- Long scanner: 20.0 lb
- Long scanner/scale: 26.0 lb
- Scale Capacity: Up to 30.0 lb
- Operating Temperature: 50° to 104° F
- Electrical Requirements: 100-250 VAC, 9 Watts (nominal)
- Decoding Capability: UPC, EAN, Code 39, and more
Hauptmerkmale
-
Verbindung: USB
-
Scanner-Funktionalität: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | In-counter |
| Product Color | Silver |
| Height | 2.7" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 4" |
| Weight (Approximate) | 149.91 lb |
9800i-2021.pdf 9810112120-04551
9800i-2021.pdf MOD-MAGELLAN9800I