Afinia Label 25064 Farbenetikettendrucker
25064
Modell auswählen
| Storage | |
|---|---|
| Number of Hard Drives Installed | 30 |
| Total Hard Drive Capacity Installed | 120 TB |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Number of Processors Installed | 2 |
| Processor Type | Xeon |
| Processor Speed | 2 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 768 GB |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | 10 Gigabit Ethernet |
| Controllers | |
|---|---|
| Controller Type | 12Gb/s SAS |
| RAID Supported | Yes |
| RAID Levels | 6, 10 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of USB Ports | 4 |
| Number of USB 2.0 Ports | 1 |
| Number of USB 3.0 Ports | 3 |
| Network (RJ-45) | Yes |
| VGA | Yes |
| Fibre Channel | Yes |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Linux |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Protocols |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Number of Power Supplies Installed | 2 |
| Maximum Power Supply Wattage | 600 W |
| Redundant Power Supply | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 3.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 30.5" |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |