Adtran 12028900 Drahtlos & Netzwerke
12028900
Modell auswählen
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of Ports | 2 |
| Management Port | Yes |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 2 |
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 3 |
| Expansion Slot Type |
|
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Fast Ethernet |
| Network Technology | 10/100Base-TX |
| VoIP Supported | No |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Security Features |
|
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 256 MB |
| Flash Memory | 32 MB |
| Power Description | |
|---|---|
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Input Voltage |
|
| Redundant Power Supply Supported | No |
| Power Source | Power Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Compatible Rack Unit | 1U |
| Form Factor |
|
| Height | 1.8" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 11" |
| Weight (Approximate) | 7.50 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |