Zebra DS9808-SR7C1U72ZR Accessories
DS9808-SR7C1U72ZR
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Product Color | Twilight Black |
| Height | 8" |
| Width | 3.4" |
| Length | 5.4" |
| Weight (Approximate) | 11.99 oz |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |