Zebra DS3608-HD3U4602VZW Barcodescanner
DS3608-HD3U4602VZW
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
Robust: Industrial
-
Bereich: Standard Range
-
Konnektivität: Corded
-
Verbindung: USB
-
Scanner-Funktionalität: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Product Color | Industrial Green |
| Height | 7.3" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.2" |
| Weight (Approximate) | 10.90 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
USB Cable separate |
| Country of Origin | China |
ds36xx-hd.pdf DS3608-HD3U4602VZW
ds36x8-sr.pdf MOD-DS3608
ds36x8-hp.pdf MOD-DS3608
ds36x8-hd.pdf MOD-DS3608
ds36x8-dp.pdf MOD-DS3608
ds36x8-er.pdf MOD-DS3608
ds36x8-dpa.pdf MOD-DS3608