Zebra 3002086 Etiketten
3002086
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 3" |
| Label Length | 4" |
| Number of Labels per Roll | 130 |
| Core Diameter | 1 3/8" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|
| Compatibility |
Zebra Printers
|
mod-z-select-2000d-zebra-labels-datasheet.pdf MOD-Z-SELECT-2000D