Zebra 10027757 Etiketten
10027757
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 3 15/16" |
| Label Length | 1 9/16" |
| Number of Labels per Roll | 350 |
| Core Diameter | 3" |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Features | Adhesive |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material |
|
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Zebra ZT410 RFID Silverline Printer |
| Country of Origin | United States |
mod-labels-rfid-zebra-silverline-zebra-labels-zebra-silverline-blade-ii-plus-datasheet.pdf 10027757
mod-labels-rfid-zebra-silverline-zebra-labels-zebra-silverline-micro-ii-plus-datasheet.pdf 10027757
mod-labels-rfid-zebra-silverline-zebra-labels-zebra-silverline-slim-ii-plus-datasheet.pdf 10027757
emea-supplies-brochure-en-gb.pdf 10027757
silverline-blade-ii.pdf MOD-LABELS-RFID-ZEBRA-SILVERLINE
silverline-micro-ii.pdf MOD-LABELS-RFID-ZEBRA-SILVERLINE
silverline-slim-ii.pdf MOD-LABELS-RFID-ZEBRA-SILVERLINE
silverline-classic-ii.pdf MOD-LABELS-RFID-ZEBRA-SILVERLINE