Zebra 10027755 Etiketten
10027755
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 1 49/64" |
| Label Length | 33/64" |
| Number of Labels per Roll | 800 |
| Core Diameter | 3" |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Features | Adhesive |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | Polyester |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Zebra ZT410 RFID Silverline Printer |
| Country of Origin | United States |
mod-labels-rfid-zebra-silverline-zebra-labels-zebra-silverline-blade-ii-plus-datasheet.pdf 10027755
mod-labels-rfid-zebra-silverline-zebra-labels-zebra-silverline-micro-ii-plus-datasheet.pdf 10027755
mod-labels-rfid-zebra-silverline-zebra-labels-zebra-silverline-slim-ii-plus-datasheet.pdf 10027755
emea-supplies-brochure-en-gb.pdf 10027755
silverline-blade-ii.pdf MOD-LABELS-RFID-ZEBRA-SILVERLINE
silverline-micro-ii.pdf MOD-LABELS-RFID-ZEBRA-SILVERLINE
silverline-slim-ii.pdf MOD-LABELS-RFID-ZEBRA-SILVERLINE
silverline-classic-ii.pdf MOD-LABELS-RFID-ZEBRA-SILVERLINE