| Product Information | |
|---|---|
| Fastener Type |
|
| Fastener Quantity |
|
| Head Type | Pan |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6" |
| Width | 1" |
| Depth | 4" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information | Compatible with all square hole racks (EIA 310D) |
| Country of Origin | China |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |