| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Memory Cards | 1 |
| Storage Capacity | 32 GB |
| Maximum Read Speed | 20 MB/s |
| Maximum Write Speed | 16 MB/s |
| Speed Class Rating | Class 10 |
| Features | ECC Support |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Width | 0.4" |
| Thickness | 39.4 mil |
| Length | 0.6" |
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Mein Warenkorb
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Memory Cards | 1 |
| Storage Capacity | 32 GB |
| Maximum Read Speed | 20 MB/s |
| Maximum Write Speed | 16 MB/s |
| Speed Class Rating | Class 10 |
| Features | ECC Support |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Width | 0.4" |
| Thickness | 39.4 mil |
| Length | 0.6" |