Topaz TF-LBK463-HSB-R Unterschriftentabletts
TF-LBK463-HSB-R
Modell auswählen
Hauptmerkmale
-
Verbindung: USB
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Active Area | 4.40" x 1.30" |
| Backlight | Yes |
| Resolution (PPI) | 410 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 1.9" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 6.3" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |