StarTech KBTRAYADJ2 Tastaturen
KBTRAYADJ2
| Product Information | |
|---|---|
| Tilt | +15/-13 |
| Swivel | ±180 |
| Mount Type | Desk Mountable |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 5.7" |
| Width | 28" |
| Length | 26.4" |
| Weight (Approximate) | 4.40 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |