Star Micronics 37964220 Kassenschubladen
37964220
Modell auswählen
Key Features:
- Standard Size: 13.0" (W) x 16.9" (L) x 4.1" (H)
- Connectivity Options: Bluetooth 2.1, MFi Certified Bluetooth, or Ethernet
- Quality Construction: All Steel for durability
- Versatile Cash Till: Removable ABS 4 Bill / 4 Coin configuration
- Security: Kensington Lock Compatibility
Specifications:
- Dimensions: 13.0" (W) x 16.9” (L) x 4.1" (H)
- Weight: Approx. 7kg
- Cash Till: Removable ABS Cash Till; 4 Bill / 4 Coin
- Security Lock: Kensington Lock Compatible
- Connectivity Interfaces: Printer driven (Cable included), DK-AirCash for wireless options
- Colors Available: Black or White
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Bill Compartments | 4 |
| Number of Coin Compartments | 4 |
| Drawer Release Mechanism | Solenoid |
| Features | Kensington Lock |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Printer Driven | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material | ABS Plastic |
| Height | 4.1" |
| Width | 13" |
| Depth | 16.9" |
| Weight (Approximate) | 15.43 lb |