| Technical Information | |
|---|---|
| Tape Technology | LTO-6 |
| Compressed Storage Capacity | 6.25 TB |
| Native Storage Capacity | 2.50 TB |
| Tape Length | 2775.59 ft |
| Labeled | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 13" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 6" |
| Weight (Approximate) | 13.67 lb |
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Mein Warenkorb
| Technical Information | |
|---|---|
| Tape Technology | LTO-6 |
| Compressed Storage Capacity | 6.25 TB |
| Native Storage Capacity | 2.50 TB |
| Tape Length | 2775.59 ft |
| Labeled | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 13" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 6" |
| Weight (Approximate) | 13.67 lb |