| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Docking |
| Charging Capability | Yes |
| Synchronizing Capability | Yes |
| Device Supported | Mobile Computer |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 1.6" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 5" |
| Weight (Approximate) | 2.60 lb |
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Kostenloser Versand für Bestellungen über 250 €
Mein Warenkorb
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Docking |
| Charging Capability | Yes |
| Synchronizing Capability | Yes |
| Device Supported | Mobile Computer |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 1.6" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 5" |
| Weight (Approximate) | 2.60 lb |