Elo E541463 Alles-in-Einem
E541463
Modell auswählen
Key features:
- Durable stainless steel construction
- High IP ratings (IP65 Front, IP54 Back) for maximum protection
- Seamless remote management with EloView
- Multiple size options: 10", 15", and 22" displays
- Integrated power-over-ethernet functionality
- Enterprise-grade support with continuous security updates
Specifications:
- Diagonal Size: 15.6" / 396.24 mm
- Operating System: Android 14
- Processor: Qualcomm QCS6490
- Memory: 8GB
- Storage: 64GB
- Ports:
- 1x USB-A 3.0
- 1x USB-C output
- 1x RJ45 Ethernet LAN (Gigabit)
- 1x DC input
- Wireless: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax + Bluetooth 5.2
- Webcam: 8MP, 30fps, Auto Focus
- Audio: 2x 1.5W speakers, 2x built-in Digital Microphones
- Operating Temperature: 32°F to 113°F / 0°C to 45°C
- Humidity: 20%-80% operating
- Warranty: 2 years standard
Hauptmerkmale
-
Berührung: Ja
-
POS: Ja
-
Verbindung: USB, Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.2 |
| Form Factor | All-in-One |
| Features | Edge-to-Edge Glass Design |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Qualcomm |
| Processor Type | Snapdragon |
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Processor Model | QCS6490 |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Memory Card Slot | Yes |
| Memory Card Supported | microSD |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 64 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 22" |
| Active Display Size (Horizontal) | 18.74" |
| Active Display Size (Vertical) | 10.54" |
| Display Screen Type | LED |
| Screen Mode | Full HD |
| Touchscreen | Yes |
| Touchscreen Technology | Projected Capacitive |
| Multi-touch Screen | Yes |
| Number of Simultaneous Touch Points | 10 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1,000:1 |
| Response Time | 14 ms |
| Color Supported | 16.7 Million Colors |
| Horizontal Viewing Angle | 178° |
| Vertical Viewing Angle | 178° |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| USB Type-C | Yes |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Number of Micro USB 2.0 Ports | 4 |
| Number of USB 3.0 Ports | 1 |
| Number of USB Type C Ports | 1 |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Webcam Frame Rate | 3200 x 2400 @ 30 fps |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Power | 1.50 W |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 1.2" |
| Width | 20.7" |
| Depth | 12.8" |
| Weight (Approximate) | 8.40 lb |
i-series-5-android.pdf E541463
83d74e129f8ccaf2e266f14bdaf5d6d0.pdf MOD-I-SERIES-5