Afinia Label 26562 Etikettendrucker
26562
Modell auswählen
| Technical Information | |
|---|---|
| Wi-Fi Generation | Wi-Fi 4 |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11n |
| ISM Band | Yes |
| ISM Maximum Frequency | 2.40 GHz |
| Indoor Antenna Range | 656.2 ft |
| Outdoor Antenna Range | 1312.3 ft |
| Wireless Transmission Speed | 300 Mbit/s |
| Wireless Security |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | PCI Express |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 0.8" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight (Approximate) | 3.77 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Operating System Support:
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |