Zebra KC50 Kiosk Computer 22", Wi‑Fi 6, Android GMS, 8GB/128GB, Front Camera, North America Only
KC50A22-G0B1C0-NA
Select model
null
Main Features
-
POS: Yes
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wired/Wireless |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Qualcomm |
| Processor Type | Octa-core (8 Core) |
| Processor Speed | 2.10 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Flash Memory | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 22" |
| Screen Mode | Full HD |
| Display Color | Color |
| Touchscreen | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology |
|
| Wireless LAN | Yes |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 1.7" |
| Width | 12.6" |
| Length | 20.4" |
| Weight (Approximate) | 11.60 lb |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
kc50.pdf KC50A22-G0B1C0-NA
kc50.pdf MOD-KC50