TOPAZ, SIGNATUREGEM LCD 4X3 W/MSR, (HID USB BACKLIT) WITH SOFTWARE, NON-CANCELABLE, NON-RETURNABLE
TM-LBK755-HSB-R
Select model
Main Features
-
Connection: USB
| Input Devices | |
|---|---|
| Input Device Type | Active Pen |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Active Area | 4.40" x 2.50" |
| Backlight | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6.3" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 2.1" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |