TOPAZ, SIGNATUREGEM LCD 4X5 (DUAL SERIAL/HID USB BACKLIT - SE VERSION), WITH SOFTWARE
T-LBK766SE-BHSB-R
Select model
Main Features
-
Connection: USB
| Input Devices | |
|---|---|
| Input Device Type | Active Pen |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Active Area | 4.60" x 3.40" |
| Backlight | Yes |
| Resolution (PPI) | 410 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6.1" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 1.6" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |