TOPAZ, SIGNATUREGEM LCD 1X5 (HID USB BACKLIT),ELECTRONIC SIGNATURE PAD, WITH SOFTWARE, WITH 3 YEAR FACTORY WARRANTY
T-LBK462-HSB-R
Select model
Main Features
-
Connection: USB
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Active Area | 4.30" x 1.30" |
| Backlight | Yes |
| Resolution (PPI) | 410 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 0.7" |
| Width | 6" |
| Depth | 3.8" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |