HP 4RA81FBGJ Label Printers
4RA81F#BGJ
Select model
Main Features
-
Case color: White
| Technical Information | |
|---|---|
| Multifunction Devices | Copier/Fax/Printer/Scanner |
| Recommended Use | Plain Paper Print |
| Print Color Capability | Color |
| Maximum Color Print Speed (ppm) | 35 |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 600 x 600 |
| Print Technology | Laser |
| Duplex Printing | Automatic |
| Number of Users | 10 |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 4.30" |
| Display Screen Type | LCD |
| Scanner | |
|---|---|
| Scanner Type | Flatbed/ADF |
| Copier | |
|---|---|
| Copier Type | Flatbed |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type | Plain Paper |
| Standard Input Media Capacity | 250 sheets |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Height | 15.1" |
| Width | 16.6" |
| Depth | 17.1" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Vietnam |