Zebra 10022998 Etiketten
10022998
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 1/2" |
| Label Length | 1/5" |
| Number of Labels per Roll | 10000 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Finishing | Glossy |
| Indoor/Outdoor | Indoor/Outdoor |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Pearl White |
| Product Material |
|
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Zebra Resin Ribbon |
mod-z-select-2000t-zebra-labels-datasheet.pdf 10022998
emea-supplies-brochure-en-gb.pdf 10022998
mod-z-select-2000t-zebra-labels-datasheet.pdf MOD-Z-SELECT-2000T