TRENDnet TBW-110UB Network Management Devices
TBW-110UB
Modell auswählen
| Technical Information | |
|---|---|
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.0 |
| Network Band | Single Band |
| ISM Band | Yes |
| ISM Maximum Frequency | 2.48 GHz |
| Maximum Data Transfer Rate | 3 Mbit/s |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB 2.0 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | External |
| Height | 7.1" |
| Width | 14.9" |
| Depth | 17.4" |
| Weight (Approximate) | 0.06 oz |
| Shipping Height | 6" |
| Shipping Width | 6" |
| Shipping Depth | 1" |
| Shipping Weight (Approximate) | 5.28 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Device Supported |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |