StarTech KBTRAYADJ Computer
KBTRAYADJ
Modell auswählen
| Product Information | |
|---|---|
| Maximum Height Adjustment | 6.70" |
| Tilt | ±15 |
| Swivel | ±20 |
| Mount Type | Desk Mountable |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Height | 8.5" |
| Width | 30.8" |
| Length | 26.4" |
| Weight (Approximate) | 11.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Country of Origin | China |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |