Valcom VP-2124D Speakerphones
VP-2124D
Select model
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage |
|
| Input Voltage Range | 100 V AC - 240 V AC |
| Frequency |
|
| Output Voltage | 24 V DC |
| Maximum Output Current | 2 A |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 1.5" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.8" |
| Weight (Approximate) | 9.60 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |