Hand Strap for Zebra TC20/TC25
SG-TC2X-HSTRP1-02
| Product Information | |
|---|---|
| Adjustable | Yes |
| Durability | Wear Resistance |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Height | 0.2" |
| Width | 0.8" |
| Length | 8.8" |
| Weight (Approximate) | 0.14 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Zebra TC20, TC-20 All-Touch, TC25 |
| Country of Origin | China |
| TAA Compliant | No |