| Product Information | |
|---|---|
| Strap Size | Small (S)/Medium (M) |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 2.3" |
| Width | 4" |
| Length | 4.5" |
| Weight (Approximate) | 3.84 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Zebra WT6000 Wearable Computer |
| Country of Origin | China |
| TAA Compliant | Yes |