10023214 Z-Supreme 2000T
10023214
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 2" |
| Label Length | 1/2" |
| Number of Labels per Roll | 8500 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Shape | Rectangle |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Finishing | Glossy |
| Features | Temperature Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material |
|
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Certifications & Standards | UL |
mod-z-select-2000t-zebra-labels-datasheet.pdf MOD-Z-SELECT-2000T