Label, Polyester, 4x3in, Thermal Transer, Z-Ultimate 2000T White, 3in core, 4 rolls/carton
10017521
| Product Information | |
|---|---|
| Label Width | 4" |
| Label Length | 3" |
| Number of Labels per Roll | 2000 |
| Core Diameter | 3" |
| Adhesive Type | Permanent |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Finishing | Glossy |
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material |
|
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | United States |
mod-z-select-2000t-zebra-labels-datasheet.pdf MOD-Z-SELECT-2000T