| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Rack |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Finishing | Powder Coated |
| Product Material | Steel |
| Height | 3.50" |
| Width | 19" |
| Depth | 19" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | China |
My Cart
| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Rack |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Finishing | Powder Coated |
| Product Material | Steel |
| Height | 3.50" |
| Width | 19" |
| Depth | 19" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | China |