| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Rack-mountable |
| Product Color | Black |
| Height | 5.3" |
| Width | 19" |
| Depth | 21.2" |
| Weight (Approximate) | 24 lb |
| Rack Height | 3U |
| Rack Width | 19" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
|