| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Unloaded Sockets | 1 |
| Total Number of Sockets | 1 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | White |
| Product Material | Steel |
| Height | 4.6" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 0.2" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage | Power Box |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |