| Product Information | |
|---|---|
| Cable Manager Type | Cable Box |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Height | 4.30" |
| Width | 12.50" |
| Length | 6.50" |
| Weight (Approximate) | 3.70 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |