STAR MICRONICS, ACCESSORY, MUNITE-3 WHT, STAND, MCP3 SERIES, WHITE, NCNR
37968100
| Technical Information | |
|---|---|
| Style | Modern |
| Application/Usage |
|
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Mounting Pattern |
|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Product Material | Steel |
| Form Factor |
|
| Height | 14.80" |
| Width | 6.30" |
| Depth | 8.50" |
| Weight (Approximate) | 7.40 lb |
mod-munite-star_micronics-accessories-datasheet.pdf MOD-MUNITE