Stand Star Micronics mUnite EZ3
37954760
| Technical Information | |
|---|---|
| Style | Modern |
| Application/Usage |
|
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Mounting Pattern |
|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Form Factor |
|
| Height | 11" |
| Width | 6.30" |
| Depth | 9" |
| Weight (Approximate) | 8.38 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
|
mod-munite-star_micronics-accessories-datasheet.pdf MOD-MUNITE