| Technical Information | |
|---|---|
| Style | Modern |
| Application/Usage |
|
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Mounting Pattern |
|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Product Material | Steel |
| Form Factor |
|
| Height | 14.10" |
| Width | 6.90" |
| Depth | 8.10" |
| Weight (Approximate) | 4.40 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|