SpacePole VER401-S-MN-02 Accessories
VER401-S-MN-02
| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Payment Terminal |
| Features |
|
| Minimum Tilt Angle | 0° |
| Maximum Tilt Angle | 70° |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Height | 6.40" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.50" |
| Weight (Approximate) | 14.88 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Counter |
| Compatibility |
Verifone M400 |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |
| Additional Warranty Information |
5 Years metal parts and 2 years plastic parts |